Найкраще місце для відпочинку та лікування

Санаторій в Сатанові

about-1

Унікальний лікувально-діагностичний комплекс «ARDEN PALACE» розташувався на мальовничих просторах національного природного парку «Подільські Товтри», на березі річки Збруч, в оточенні мінеральних джерел і величних лісів.

Природа подарувала Україні рідкісний куточок, який без перебільшення можна назвати перлиною Подільського краю - курорт Сатанів. Має він ще одну назву - Подільська Швейцарія

Одним з найголовніших позитивних факторів через які санаторій «Арден палац» не має собі рівних серед конкурентів і є унікальним, є те, що комплекс знаходиться на території національного природного парку «Подільські Товтри».

Відмінна інфраструктура, що відповідає європейським стандартам, новітнє обладнання та оформлення високого класу стали запорукою респектабельності центру, що не має аналогів в Україні.

about-2

Санаторій «Арден Палац» є абсолютним монополістом на використання практично всіх мінеральних вод Сатанівського курорту, так як всі 4 свердловини Збручанської «Нафтусі», 2 свердловини солоної води «ропи», єдина свердловина води «Панацея» знаходяться у власності або довгостроковій оренді (на 49 років) у ТОВ «Арден Палац».

Базовим для лікування в санаторії «Арден Палац» буде прийом мінеральної води «Збручанська», яка не має аналогів за силою лікувального ефекту, бромні хлоридно - натрієві розсоли для зовнішнього і внутрішнього застосування, лікувальних грязей (зелена і блакитна глини), інших мінеральних вод Сатанівського курорту, заняття спортом.

Наступним не менш важливим напрямком в спеціалізації санаторію є кардіологічний напрямок з широким застосуванням лікувальних вод, спеціальних водних процедур, лікувальної фізкультури, кліматолікування і теренкури.

Позиціонування санаторію «Арден Палац» планується здійснювати як санаторій з високим рівнем сервісу і якості медичного обслуговування.